Prodej balíků sena už od 1 kusu a odpovídající BIO kvalita .

Prodej balíků sena je možný už od 1 kusu a odpovídající kvalita je vhodná pro všechna hospodářská zvířata včetně koní a vysoce náročných zvířat. Dále je možné využití i pro lesní zvířata. Balíky skladovaného sena tak vyplní období nedostatku těchto produktů, a to především v zimním období. Seno nevozíme, můžeme pomoct se sehnáním dopravce, ale postaráme o jejich nakládku . Seno je zatím u pole kde vám pomůžeme s nakládkou.

Máme přepravce které můžeme doporučit  zadejte si poptávku.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že nakupujete kvalitní seno, tak po vzájemné domluvě je možné zaslat vzorek. Díky tomu budete předem vědět, jakou kvalitu si pořizujete.

Kvalitní Bio seno z Posázaví

Mohlo by se zdát, že výroba sena je zcela jednoduchá záležitost, ale opak je pravdou. Kvalitní seno totiž vyžaduje spoustu důkladné práce a výrobce, kteří této práci opravdu rozumí.

Jakmile nastane vhodný čas, tak na loukách přichází na řadu senoseč tedy posekání zelené píce. Následně se obsah posekané louky musí usušit a po tomto procesu zpracovat. Tak vznikají také balíky sena z Posázaví.

Kulaté či hranaté balíky obalené sítí, kterých rozměry jsou 130 cm průměr a jejich váha kolem 300 kg. Skladování se rovněž podílí na konečné kvalitě, a proto jsou balíky sena z Posázaví uložené v suché hale nebo přímo na paletách a přikryté prodyšnými plachtami. Vlhkost či přílišné vysušení senu škodí.